אודותינו

אנחנו פה בשבילכם

אשTLV  מציע מגוון רחב של הזדמנויות עבור צעירים וצעירות המעוניינים לבוא וללמוד על יופיה וחכמתה של מסורת העם היהודי, בצורה חווייתית ונעימה.

בנוסף, באשTLV  אנו מציעים את תוכנית "להתחתן בכייף," שמציעה שירות רישום לנישואין מטעם משרד הדתות.

זוהי הדרך שלכם להתחתן עם אישור מהרבנות - מבלי להגיע לרבנות בכלל!

השאיפה שלנו היא למנוע מכם את קשיי הביורוקרטיה ולהפוך את חוויית האירוסין והחתונה לחוויה מהנה, קלה, ומשמעותית. (אנו עובדים גםבערבים וימי ששי.)

אלפי זוגות צעירים משתתפים כל שנה ב"להתחתן בכייף" ועוד כמה אלפי זוגות העשירו את חייהם ואת הקשר שלהם עם יהדות ע"י השתתפות בשיעורים הכלליים ותוכניות החגים שלנו.

מי אנחנו

"אשTLV" נוסד בשנת 2008 ותוך זמן קצר הפך לאחד המקומות הכי פופולריים בתל אביב ללימודי יהדות.

החזון שלנו הוא לעזור לאנשים להעמיק את הקשר שלהם מסורת העם היהודי, כשאנחנו משתפים אותם בידע ריאלי שמקורו ביהדות.

גישת ה"אש"

באש, אנחנו מאמינים שיהדות היא מקור חכמה לכל בני אנוש.

אנחנו מנוגדים לכל סוגי הכפיה הדתית. כל מי שמגיע - מעוניין להגיע. אנחנו פותחים בפניו את הספרים, משתפים את החכמה, ומאמינים שכל אחד ימצא את המקום בו הידע הזה פוגש אותו.

אנחנו לא מאמינים שיהדות היא "הכל או כלום." היהדות שייכת לכולנו, והיא לא תלויה בכמה אדם מאמין או מהי רמתו הדתית.

אש בינלאומי

אש TLV הוא סניף של "אש בינלאומי" וחלק מרשת גלובאלית של תוכניות ופרוייקטים המציעים לימודי יהדות בלתי פורמאליים לכל המתעניינים בכך. סניפים של "אש בינלאומי" ניתן למצוא ב5 יבשות שונות, והפעילות שלנו נמשכת כבר יותר 40 שנה. מעל 100,000 אנשים משתתפים בתוכניות "אש" כל שנה.

לרשת אש מבחר פעילויות רחב ומגוון. פרוייקטים כמו "ספיד דייטינג", "הונסט רפורטינג," JWRP, והסברה פלושיפס, הם רק חלק קטן מהפעילות הענפה של אש.

אתר האינטרנט שלנו (aish.co.il או aish.com)מציע תובנות על החדשות ומעגל החיים, והוא אתר האינטרנט הגדול ביותר בתחומו, עם יותר מ500,000 מנויים.