שאלות נפוצות

 

 

אש TLV מציעה אירועי תרבות וחברה חווייתיים וכייפיים, תוך כדי הדגשת ערכי היהדות, היופי שבספרות היהודית, והשפעתם על חיי היומיום של האדם הפרטי, פיתוח אישיותו, ואחריות חברתית. אנו שואפים לכך שכל אחד, ללא קשר למוצא או רקע, יוכל ללמוד על המסורת היהודית במקום נוח, רגוע, ומכיל.

התוכניות שלנו מיועדות לישראליים חילוניים, ועונות על הצרכים המיוחדים שיש לקבוצה הזו ולהיותה חלק חשוב של האוכלוסייה במדינת ישראל. אנו לא פוחדים משאלות קשות, ושמחים לשמוע את כל הקושיות. אנו תקווה שכל משתתף ייצא מהאירוע (או השיעור) עם תחושת השראה ואחרי חוויה נעימה ומשמעותית.

The name derives from the name Aish HaTorah, the full name of the international organization of which Aish TLV is a member.   Literally meaning fire, it symbolizes the inspiration and passion of Judaism.   It expresses our belief that, like a flame, every human being can achieve great things and fulfill his/her inspirations while impacting the world around him.

כל מרכז אש הוא ייחודי ונפרד מהבחינה הפיננסית והניהולית. ישנם מעל ל-35 מרכזי אש בעולם כאשר לכל אחד מהם יש תכניות וסדרי עדיפויות ייחודיים לו. יחד עם זאת כל מרכזי אש חולקים את אותה המחויבות לחזוק הזהות היהודית בקרב הקהילה המקומית אותה הם משרתים אשר משתקפת גם בחזונו של הרב נוח ויינברג זצ"ל

המטה המרכזי של אש הבינ"ל נמצא בירושלים ב מרכז העולמי של אש התורה

עוד על אש התורה 

על פי רוב אש תל אביב אינו גובה דמי השתתפות עבור השתתפות בפעילויות שלו. אש תל אביב נתמך על ידי תורמים נדיבים, קרנות, פדרציות יהודיות וארגונים המסייעים לקיומו.

עוד על תמיכה באש תל אביב

ישנן דרכים רבות לתמוך בארגון שלנו.

עוד על דרכי התמיכה

תרומה לאש תל אביב המוכרת לצרכי מס הן בישראל והן בארה"ב תוכל להשפיע על קרוב ל 100,000 מנהיגים צעירים במרכז העסקי והתרבותי של ישראל אשר חווים פערי ידע הולכים וגדלים בכל הנוגע למורשתם היהודית. באמצעות תמיכתכם, אש תל אביב יוכל לספק חוויות לימוד משמעותיות ודיונים רוחניים, אינטלקטואליים ומרגשים אשר יעודדו את אותם מובילי דעה ומעצבי תרבות לחזק לא רק את החברה הישראלית אלא גם לשמש דוגמא לעם היהודי כולו ולקחת חלק במשימת תיקון עולם. תרומותיכם הנדיבות, המוכרות לצרכי מס  הן בישראל והן בארה"ב יאפשרו לנו להמשיך ולהעשיר את חייהם של אלפי המנהיגים הללו.

לתרומה באתר

ישנן דרכים רבות לתמוך בארגון שלנו.

עוד על דרכי התמיכה


ניתן לתרום ממדינות שונות כמו קנדה ובריטניה ולא רק מארה"ב וישראל. גם ממדינות אחרות ניתן לתרום ולקבל פטור ממס. אנחנו מציעים ליצור אתנו קשר כאן על מנת לקבל מידע נוסף


ניתן לתרום ממדינות שונות כמו קנדה ובריטניה ולא רק מארה"ב וישראל. גם ממדינות אחרות ניתן לתרום ולקבל פטור ממס. אנחנו מציעים ליצור אתנו קשר כאן על מנת לקבל מידע נוסף

[/mp_span] [/mp_row]